دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)


دومین برنامه «هفته هنرهای دیجیتال اینورس» از روز شنبه، 22 اردیبهشت‌ماه سال 97 آغاز خواهد شد. در این رویداد بیش از  25 برنامه ارائه شده که از نظر ماهیت برگزاری در سه دسته‌بندی Lecture، Artist Talk  و Performance قرار می‌گیرند.
پرداخت هزینه برنامه‌ها بر اساس روز و یا روزهای مورد نظر علاقمندان انجام می‌شود و با خرید هم زمان چند روز، تخفیف دریافت خواهید کرد. هزینه درنظر گرفته شده برای هرروز، براساس میزان ساعات آموزشی و محتوای آن متفاوت است. موضوعات هر روز به ترتیب برگزاری به شرح زیر است:

روز شنبه، 22 اردیبهشت، موضوع "Graphic Design & Advertisement"
 روز یکشنبه، 23 اردیبهشت، موضوع "Motion Design"
روز دوشنبه، 24 اردیبهشت، موضوع "VFX & New Media"
روز سه‌شنبه، 25 اردیبهشت، موضوع "Sound & Interactive"
روز چهارشنبه، 26 اردیبهشت، موضوع "Illustration"
روز پنجشنبه، 27 اردیبهشت، موضوع "Animation"
روز جمعه، 28 اردیبهشت، موضوع "Game"

این رویداد با حضور ارائه‌دهندگانی چون رضا بختیاری‌فرد، علی بهمنی، سینا فرهمند، ماکان مهر‌پویا، مجید یوسف‌زاده، مهدی خرمیان، یاسر بختیار، امیر پروا، عمید رجبی، نیما دهقانی، علی پناهی، سینا شعاعی، آرمان مقدم، کیوان عسگری، مهناز سلیمان‌نژاد، علی کیانی‌امین، مصطفی دریادار، مانی وطن‌دوست، بابک نکویی، پیام قربانی، شهرزاد اسفرجانی، مریم کشکولی‌نیا، امین حق‌شناس، آروین گروسی، اسفندیار حاجی‌اسد، رضا هوشنگی، جاوید نجیب‌زاده، حمیدرضا انصاری، حمیدرضا سعیدی و نریمان قاسمی برگزار می‌شود.

همچنین در طی هفته از طریق ویدئو‌کنفرانس، محمد مدرس از Lucasfilm، مازیار شریفیان از MPC نیویورک، مهرداد ایسوندی از Disney، احسان پاریزی با سابقه کاری در شرکت The Mill و عضو کنونی Method Studios نیویورک و مجید اسماعیلی با سابقه‌کاری در شرکت The Mill به برنامه ملحق خواهند شد.

عناوین برنامه‌ها، نام ارائه‌دهندگان و زمان‌های برگزاری در نگاه کلی به شرح زیر است:شرکت در تمامی برنامه‌ها، برای عموم علاقمندان آزاد بوده و محدودیتی در ثبت‌نام افراد وجود ندارد.
موضوعات انتخاب‌شده برای هر روز با یکدیگر مرتبط بوده ولی پیش‌نیاز یکدیگر نیستند؛ از همین رو، شرکت‌کنندگانی که موفق به حضور در یک یا چند برنامه روز انتخابی خود نمی‌شوند، برای حضور در برنامه‌های دیگر آن روز دچار مشکل نخواهند شد. با این‌حال اکیداً پیشنهاد می‌کنیم که برای بهره‌وری بیشتر، پس از ثبت‌نام، در تمامی برنامه‌های روز یا روزهای مورد نظر خود شرکت کنید.

استفاده از محتوای آموزشی این رویداد تنها بصورت حضوری بوده و هیچیک از برنامه‌ها در آینده بصورت آنلاین یا پکیج ارائه نخواهند شد.

با توجه به محدود‌بودن ظرفیت (۴۰ نفر در هر روز)، اولویت با افرادیست که ثبت‌نام خود را زودتر انجام می‌دهند. با اطلاع‌رسانی اولیه این رویداد در شبکه‌های اجتماعی اینورس، تاکنون بخشی از ظرفیت برنامه‌ها تکمیل شده است. درصورتی که مایل به شرکت‌کردن در این رویداد هستید، همین حالا ثبت‌نام خود را انجام دهید.

 

زمان انتشار: ۱۴:۳۷ ۱۳۹۷/۲/۱۹

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل

قوانین ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین باشند، منتشر نمی‌شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

متن